• Lankstūs pakuotės gamybos terminai
 • Popierinės pakuotės gamyba nuo vienetinio tiražo
 • Greitas reagavimas atliekant maketų korekcijas

 • Pakuotės dizaino sukūrimas
 • Profesionalios konsultacijos pakuotės kūrimo klausimais
 • Produkcijos sandėliavimas, pristatymas nurodytais adresais Lietuvoje ir užsienyje

 

Individualizuota pakuotė – puikus būdas išskirti savo produktą iš konkurentų gaminių ir sustiprinti prekės ženklo įvaizdį. Produkto pakuotė gali padėti pritraukti vartotojų dėmesį, sukelti emocijas ir paskatinti pirkimą.

Mes pagaminsime popierinę pakuotę pagal Jūsų turimus maketus arba padėsime sukurti naują, Jūsų produktus ir poreikius atspindintį pakuotės dizainą.


Kokią pakuotę gaminame


Siūlome galimybę individualizuoti pakuotę pagal Jūsų poreikius ir reikalavimus  pritaikyti pakuotės dydį, formą, dizainą.

Gaminame įvairios paskirties popierinę pakuotę su spauda arba be jos:

 • Dėžutes ir kitą pakuotę verslo dovanoms bei prabangos prekėms (juvelyrikos gaminiams, papuošalams ir kt.);
 • Pirminę ir antrinę popierinę pakuotę ne maisto gaminiams (dėžutės žvakėms, namų kvapams, kosmetikai, rankdarbiams, žaislams, rūbams ir kt.);
 • Antrinę pakuotę maisto gaminiams (saldainiams, šokoladui, konditeriniams ir kitiems gaminiams);
 • Pakuotę (dėžutes) alkoholiniams ir nealkoholiniams gėrimams.


Siūlome įvairių konstrukcijų pakuotę / dėžutes:

 • dėžutes su dangteliu;
 • greito uždarymo dėžutes;
 • dėžutes atverčiamu dangteliu;
 • išstumiamas dėžutes;
 • dėžutes su įmautėmis;
 • pagalvėlės tipo dėžutes (angl. pillow boxes).

 

Naudojamos medžiagos


Pakuotės gamybai naudojamas vienpusio, dvipusio kreidavimo kartonas, grafinis dekoratyvinis kartonas ir tvirtas „craft“ kartonas.
Pagal Jūsų norimą supakuoti produktą pasiūlysime pakuotės konstrukcinį sprendimą ir parinksime tinkamiausią popierių.

 

Pakuotės vertę didinantys sprendimai

Dideliems tiražams naudojame ofsetinę spaudą, pasižyminčią aukšta poligrafine kokybe. Mažesniems tiražams (iki 200 vnt.) naudojame skaitmeninę spaudą, kuri leidžia produktus pagaminti greitai, mažesnėmis sąnaudomis (tinka personalizuotiems gaminiams ir adresavimui).

Norint sukurti unikalią ir įsimintiną pakuotę siūlome įvairius papildomus apdailos sprendimus: folijavimą, UV lakavimą, 3D lako efektą, ažūrinį pakuotės dekoravimą lazeriu.

 

Užtrikrinta kokybė


Naudojame aukštos kokybės medžiagas, inovatyvias technologijas ir kruopštų kontrolės procesą, kad užtikrintume aukščiausius pakuotės kokybės standartus. Mūsų gaminta pakuotė yra tvirta, patvari ir estetiškai patraukli.

Aplinkai draugiškesni sprendimai

Būdami socialiai atsakingi, visada ieškome sprendimų, kurie ne tik suteiktų didesnes galimybes mūsų klientams, bet ir prisidėtų prie aplinkos tausojimo.
Pakuotės gamyboje naudojame perdirbtas medžiagas ir inovatyvias technologijas, kad sumažintume poveikį aplinkai. Naudojame FSC® sertifikuotą popierių ir kartoną, kurie gaminami iš atsakingai tvarkomų miškų sertifikuotos medienos.
Gaminame pakuotę, kuri yra lengvai perdirbama ar kompostuojama.

 

Pakuotės gamybos kainos

Pakuotės gamybos kaina priklauso nuo pasirinkto dydžio, formos, medžiagų ir technologijų. Pateiksime Jums individualų pasiūlymą, atitinkantį Jūsų poreikius.

Gamybos terminai

Siekiame būti patikimu partneriu, gebančiu laiku ir efektyviai atlikti užsakymus, taip pat sugebančiu greitai reaguoti ir atliepti klientų poreikius. Paprastai pakuotę pagaminame per 12 savaites.


Pakuotės konstrukcijos parinkimo ir dizaino paslaugos


Siūlome visas pakuotės grafinio ir techninio dizaino paslaugas. Pasiūlysime pakuotės konstrukcinius sprendimus ir sukursime pakuotės dizainą, kuris pritrauks dėmesį ir suteiks Jūsų produktams išskirtinumą.

Pakuotės gamyba – nuo idėjos iki pristatymo


Pasirūpinsime visais popierinės pakuotės gamybos etapais:

 

1. Konstrukcijos parinkimas
Draugiškai pakonsultuosime ir pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pakuotės konstrukcijos sprendimą.


2. Maketo paruošimas
Pritaikysime Jūsų turimą pakuotės apipavidalinimą (maketą) pasirinktai naujai konstrukcijai. Taip pat galime pasiūlyti pakuotės dizaino sprendimus pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus.

3. Prototipų gamyba
Prieš gaminant naujos pakuotės partiją, galime pagaminti vienetinį maketą-prototipą, kuris leistų įsivaizduoti kaip atrodys galutinis produktas (ypač aktualu, jei pakuotės konstrukcija yra sudėtinga).

4. Spaudos darbai
Atsižvelgiant į tiražo dydį parinksime skaitmeninę arba ofsetinę spaudą.

5. Pospaudiminiai darbai
Pagal poreikį, pritaikysime spaudos apdailos technologijas: folijavimą, lakavimą, UV lakavimą, laminavimą, lazeriavimą ir kt.

6. Pakuotės surinkimas
Pagamintą pakuotę paprastai pateikiame išklotinėmis. Esant poreikiui, konsultuojame surinkimo klausimais.
Jums pageidaujant, galime pakuotę surinkti, suformuoti ir sukomplektuoti su galutiniu produktu (aktualu sudėtingų konstrukcijų gaminiams).

7. Produkcijos pakavimas ir pristatymas
Pagamintą produkciją saugiai supakuosime. Esant poreikiui, galime pagamintą pakuotę sandėliuoti ir pristatyti visą arba dalimis vienu ar keliais adresais Lietuvoje ar užsienyje  Jums nereikės rūpintis pakuotės sandėliavimu ir pristatymu.
 


Susikurkite ir užsisakykite pakuotę internetu


Inovatyvios technologijos diegimas pakuotės gamyboje leidžia mums pasiūlyti klientams unikalius pakuotės sprendimus. Plačiau apie mūsų galimybes sužinokite
www.creativpackaging.com.
© Nuotraukos naudojamos iš Highcon partnerių katalogų

 

Esame pasirengę sukurti individualią pakuotę pagal Jūsų poreikius. Gaukite nemokamą konsultaciją!


 

Susisiekite

Telefonu +370 46 380458

El. paštu info@druka.lt


Mainų g. 5, LT-94101 Klaipėda

Užpildykite užklausos formą

Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užklausos tikslais. Siųsdami užklausą Jūs patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su Privatumo politika. Žvaigždutėmis žymimi privalomi laukeliai.