Kūrybinės dirbtuvės su Dario Cestaro

Įdomu, kaip gimsta 3D knygos ir erdviniai objektai?

Dalinamės akimirkomis iš "DRUKA" spaustuvėje vykusių kūrybinių dirbtuvių, kurių metu drauge su menininku Dario Cestaro mokėmės kurti pop up sprendimus.

Studijas baigęs Venecijos dailės akademijoje, D. Cestaro ne tik dalijosi patirtimi, bet ir drauge su mumis kūrė 3D knygas ir erdvinius objektus. Turiningos dviejų dienų dirbtuvės suteikė ne tik daug žinių, bet ir malonių įspūdžių! 

Dario Cestaro studijavo Venecijos dailės akademijoje, baigė ją su aukščiausiais balais ir Cum Laude diplomu. Menininko karjerą pradėjęs kaip profesionalus piešėjas, nuo 2000-ųjų bendradarbiauja įvairiuose leidybiniuose projektuose. 2002 m. Bolonijos vaikų knygų mugėje D. Cestaro pristatė savo pirmąją erdvinę knygą. Iki dabar yra išleidęs apie septyniasdešimt Pop-up knygų ir žaislų.2007 m. pradėjo bendradarbiauti su Venecijos miesto muziejumi, kuriame veda erdvinių objektų ir skulptūros kūrimo seminarus. 2012 m. menininkas sukūrė erdvinę knygą „Venecijos lobiai”, po to sekė erdvinės knygos apie Milano, Romos, Florencijos architektūros stebuklus.Nuo 2016 m. D. Cestaro yra Venecijos dailės akademijos lektorius, supažindina studentus su popieriaus technologijomis.Menininko užsakovų sąraše – žymiausios leidybinės kompanijos, žaislus gaminantys žinomi prekių ženklai Europoje ir pasaulyje: Coca-Cola Italy (It), Killer Loop Benetton Group (It), Kickers (It), Rinascente (It) ir kt.