• Brošiūrų gamyba 20050 000 egz. tiražu
  • Dideli brošiūrų gamybos pajėgumai
  • Įvairūs rišimo būdai
  • Plačios dizaino galimybės
  • Galimybė adresuoti brošiūras
  • Pristatymas visoje Lietuvoje ar į užsienį

Brošiūros – vienas populiariausių spaudos gaminių.

Brošiūrų nauda Jūsų esamiems ir potencialiems klientams – koncentruotai ir patraukliai pateikta informacija apie produktus, paslaugas, vykstančias akcijas. Šie leidiniai spausdinami ne tik reklaminiams, bet ir informaciniams tikslams – instrukcijoms, renginių programoms, naujienoms.

Brošiūras spausdiname ofsetine lapine spauda. Ši technologija tinka įvairiems popieriaus tipams bei leidžia pasiekti aukštą spausdinimo kokybę.

Teikiame brošiūrų maketavimo paslaugas. Kvalifikuoti dizaineriai padės sukurti Jūsų poreikius atitinkantį brošiūros maketą.


Brošiūrų gamybos galimybės 

  

Gaminame įvairių matmenų, storio ir dizaino brošiūras.

Įvairūs brošiūrų dydžiai.
Populiariausi brošiūrų formatai – A5 ir A4. Tačiau galime pagaminti įvairių matmenų brošiūras pagal Jūsų poreikius.


8-100 psl. Gaminame brošiūras, kurių storis – nuo 8 iki 100 psl. (su viršeliu).


Įvairūs rišimo būdai. Atsižvelgiant į puslapių skaičių, popieriaus storį bei Jūsų poreikius, galime pasiūlyti brošiūras klijuoti arba segti kabėmis (su / be kilputės) ar spirale.
Spaudos gaminių klijavimui naudojame aukštos kokybės PUR klijus, kurie yra 3 kartus stipresni už įprastus termoklijus. Tai užtikrina ilgaamžį ir patikimą puslapių suklijavimą.

Juodai balta / spalvota spauda. Brošiūras gaminame tiek juodai baltas, tiek spalvotas. Nuspręsdami, ar rinktis spalvotą, ar juodai baltą brošiūrą, atsižvelkite į savo poreikius ir tikslus. Jei norite, kad Jūsų brošiūra būtų patraukli ir efektyvi, spalvota brošiūra gali būti geras pasirinkimas.

Platus popieriaus pasirinkimas. Siūlome platų popieriaus asortimentą ir padedame pasirinkti tinkamiausią Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Naudojame FSC® sertifikuotą popierių ir kartoną, kurie gaminami iš atsakingai tvarkomų miškų sertifikuotos medienos. Popieriaus pasirinkimas gali turėti įtakos brošiūros išvaizdai, kokybei ir kainai.

 

Vertę kuriantys sprendimai 


Papildomą pridėtinę vertę galima sukurti naudojant pospaudimines technologijas, tokias kaip viršelio laminavimas, lakavimas pilnu arba daliniu UV laku, folijavimas, pjovimas lazeriu, užrašo įspaudas (kongrevas), viršelio iškirtimas.


Jūsų patogumui, galime adresuoti brošiūras pagal Jūsų poreikius. Galime spausdinti naudojant skirtingus šriftus ir spalvas bei įtraukiant papildomą informaciją, pvz., logotipą ar kontaktinius duomenis. Tai gali padėti Jums sutaupyti laiko ir pastangų bei užtikrinti, kad Jūsų leidiniai būtų pristatyti tiksliai ir laiku.


Esant poreikiui, galime supakuoti Jūsų brošiūras į termoplėvelę, kuri suteiks joms papildomos apsaugos nuo drėgmės, dulkių ir pažeidimų. Tai ypač svarbu, jei planuojate siųsti brošiūras paštu ar pristatyti jas klientams.


Pagamintas brošiūras pristatome vienu ar keliais adresais visoje Lietuvoje ar užsienyje. Esant poreikiui, galime pasiūlyti produkcijos sandėliavimo paslaugą.

  

Brošiūrų gamybos kainos


Brošiūrų gamybos kaina priklauso nuo brošiūros dydžio, puslapių skaičiaus, spalvingumo, pasirinktų medžiagų, naudojamų papildomų technologijų bei gaminamo tiražo.

Visada siekiame pateikti individualų pasiūlymą, atitinkantį kliento poreikius.

Brošiūrų gamybos terminai


Brošiūrų pagaminimo terminas priklauso nuo gaminio sudėtingumo, tiražo, naudojamų medžiagų ir papildomų technologijų (laminavimas, lakavimas, folijavimas ir kt.). Įprastai brošiūras pagaminame per 2-5 dienas (nuo galutinai patvirtinto maketo).
Reikia unikalaus sprendimo? Padėsime! Gaukite nemokamą konsultaciją!

Susisiekite

Telefonu +370 46 380458

El. paštu info@druka.lt

Mainų g. 5, LT-94101 Klaipėda

Užpildykite užklausos formą

Jūsų pateikti duomenys bus naudojami tik užklausos tikslais. Siųsdami užklausą Jūs patvirtinate, kad susipažinote ir sutinkate su Privatumo politika. Žvaigždutėmis žymimi privalomi laukeliai.